Dla rodziców, którzy podróżują samochodem z małymi dziećmi bezpieczeństwo maluchów to priorytet. Nic dziwnego więc, że rodzice tak skrupulatnie podchodzą do zakupu nowego fotelika samochodowego. Na rynku jest olbrzymi wybór modeli dla dzieci. Warto jednak postawić na taki fotelik samochodowy, który zapewni maksimum bezpieczeństwa, wygodę oraz komfort podróżowania.

Fotelik Recato Avan – czym się charakteryzuje?

Jeszcze do niedawna większość rodziców podczas zakupu fotelika samochodowego kierowała się głównie jego designem. Obecnie jednak świadomość Polaków bardzo się zmieniła w tej kwestii i większość chce kupić solidne, niezawodne foteliki, które w razie kolizji lub wypadku doskonale ochronią ich dzieci. Fotelik Recaro Avan z bazą isofix z pewnością sprawdzi się nawet u najbardziej wymagających klientów. Ten model bowiem został wyposażony we wszystkie nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, które mają przyczynić się do maksymalnej ochrony dzieci podczas podróży.

Dla kogo fotelik Recaro Avan?

Ten model został stworzony dla maluchów, które dopiero pojawiły się na świecie. Producenci stworzyli fotelik, który ma zapewnić niemowlakom komfort i bezpieczeństwo niezależnie od tego, czy wybierają się one na krótką przejażdżkę po mieście lub też na zagraniczne wakacje. Model ten już na pierwszy rzut oka zachwyca regulowanych zagłówkiem, elastycznymi pasami bezpieczeństwa oraz specjalnym systemem, który nie pozwala na to, by pasy zsunęły się z dziecka podczas jazdy. Baza isofix cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców, którzy dostrzeli, że dzięki niej fotelik jest stabilny.

Zobacz również  Czym wyróżniają się foteliki Recaro?

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Decydując się na zakup fotelika dziecięcego dla maluchów o wadze do 13 kilogramów, warto zwrócić uwagę nie tylko na dodatkowe funkcje, ale również na samo wykonanie. Fotelik Avan został stworzony ze specjalnej pianki, która jest bardzo wygodna dla malucha nawet podczas długiej trasy. Ponadto model ten został wyposażony w specjalną wkładkę dla noworodka, która ma zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa. Nowością w fotelikach tego typu jest zastosowanie systemu hero, który polega na tym, iż połączono pasy bezpieczeństwa z zagłówkiem. To daje jeszcze większą stabilność fotela i dobrze zabezpiecza dziecko przed ewentualnym dachowaniem samochodu. Dla rodziców niezwykle ważne jest to, że ten fotelik można szybko i łatwo zamontować w każdym samochodzie. Trzeba przyznać, że warto zainwestować w fotelik, który jest posiada odpowiednie certyfikaty i atesty. Ten model z pewnością pozytywnie zaskoczy wielu rodziców, gdyż znacznie wyróżnia się na tle innych. Do tego nie można przejść obojętnie obom designu. Subtelna kolorystyka, precyzyjne wykonanie, dbałość o detale oraz przystępna cena – to wszystko sprawia, że fotelik Recato Avan w ostatnim czasie stał się rozchwytywany przez klientów, którzy wybierają najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania dla swoich pociech.

Zobacz również  Co warto wiedzieć o dziecięcych nosidełkach przed ich zakupem?